تولید محتوای تعاملی

فضای مستعد، اما آشفته شبکه‌های اجتماعی

در دنیای امروز، شبکه‌های اجتماعی یکی از موثرترین راه‌کارها برای تجارت، تبلیغات، اطلاع‌رسانی، سرگرمی و فرهنگ‌سازی به شمار می‌روند. متاسفانه غالب محتوای ایرانی که در این شبکه‌ها فراگیر می‌شود، محتوای غیراصیل (کپی) و حتی زرد است و نه تنها به دانش و فرهنگ مخاطب کمکی نمی‌کند، بلکه مخاطبان را با شایعات و اخبار زرد و رفتارهای سخیف سرگرم می‌کند.

چشم‌انداز واحد تولید محتوا

هدف ما در واحد تولید محتوای فرابین خلق و تالیف محتوای اصیل و ارزشمند برای چند دسته محتوایی مهم و پرمخاطب است تا ضمن جذب مخاطب و فرهنگ‌سازی توام با سرگرمی به مسئولیت اجتماعی خود نیز عمل کرده و به افزایش آگاهی و سطح فرهنگی جامعه کمک کنیم.

نقشه راه و عملکرد واحد تولید محتوا

اعضای تیم تولید محتوای فرابین با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای مدیریت پروژه و گفتگوی آنلاین درون سازمانی، با هم در تعامل‌اند. برای هر نوع محتوا، یک تقویم و برنامه‌ریزی اختصاصی داریم و در ساختاری منظم از ایده تا محتوای نهایی، اعضای تیم به مشارکت می‌پردازند. برای هر نوع دسته‌بندی محتوایی، تلفیقی از محتوای آرشیوی و محتوای زمان‌مند تولید می‌کنیم. روال تولید محتوا، با ایده‌پردازی شروع شده و سپس با تالیف محتوای متنی، تصویری یا ویدیویی ادامه یافته و در نهایت آماده انتشار می‌گردد.

تنوع در تولید محتوای تالیفی

محتوایی که تاکنون تالیف کرده‌ایم این موضوعات را پوشش می‌دهد: فرهنگ و جامعه، آموزش زبان انگلیسی، فوتبال، سینما و تلویزیون، هوش و دانستنی، سرگرمی و محتوای انگیزشی.
با توجه به این که ساختار و برنامه کاری را به مرور و با کسب تجربه از بازخورد کاربران با دقت تدوین و تثبیت کرده‌ایم، در نظر داریم که تالیف محتوا در موضوعات پرطرفدار دیگری را آغاز کنیم.

دستاوردهای واحد تولید محتوا و چشم‌انداز ما

ما به کمک افراد متخصص در زمینه مطالعه و تشخیص موضوعات پرطرفدار جامعه و مخاطب هدف، متن‌ها، تصاویر و ویدیوهایی اصیل طراحی و تولید می‌کنیم. با تحلیل کاربران و بهینه‌سازی محتوا، همواره نرخ تعامل را بالای استاندارد جهانی نگه داشته‌‌ایم و مخاطبانی فعال و وفادار جذب کرده‌ایم.

تولید محتوای تعاملی